Dogru kaynak Dogru kaynak Video Dogru kaynak Dogru kaynak

KARAR DEFTERi ÖRNEK METNi

dogrukaynak Genel Konular » Genel(Hepsi) » KARAR DEFTERi ÖRNEK METNi
Hit : 38248
Tarih : 07 Kasım 2010 19:44
Yükleyen : Dogrukaynak
Oy Ver (1/3902) :

KARAR DEFTERİ ÖRNEK METNİAşağıda kırmızı  renkle yazılmış olan bölümleri Karar Defterinize yazınız.

“..... Sitesi / Apartmanı Kat Malikleri Kurulu hem arsa payı hem sayı olarak çoğunluk sağlanarak toplanmış ve aşağıda yazılı kararları almıştır.

- Site / Apartman yöneticiliği ile yöneticinin yasa ile belirlenmiş tüm görev ve sorumluluklarının ÇEVİK YÖNETİM Profesyonel Site Apartman Yönetimi Firmasına (Sahibi şAH İSMAİL YILDIZ ) devrine karar verilmiştir.

- Site / Apartman kat maliklerinden ............................... Site / Apartman Denetçisi seçilmiştir. Seçilen Denetçiye, Site / Apartman namına ÇEVİK YÖNETİM Firması ile sözleşme yapma yetkisi verilmiştir.

- Ödemelerini yapmayan kat malikleri hakkında yasal işlem başlatılabilmesi için, ÇEVİK YÖNETİM Firmasınca site / apartman namına bir avukata vekalet verme yetkisi tanınmıştır ( Sözleşme yapıldıktan sonra).

- Banka hesabı ile ilgili olarak;


(Site/Apartman adına yeni banka hesabı açılacaksa)

..................................... adresindeki ................ Sitesi / Apartmanı için Kat Malikleri Kurulunca seçilen yönetici “ ÇEVİK YÖNETİM Profesyonel Site Apartman Yönetimi Firması” sahibi şAH İSMAİL YILDIZ münferit olarak Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri uyarınca, ................... Bankası, .......... şubesi nezdinde Sitemiz / Apartmanımız adına hesap açtırmaya ve anılan hesapla ilgili olarak; para çekme dahil, her türlü bankacılık (internet bankacılığı işlemleri ve bankamatik kartı işlemleri dahil) işlemini yürütmeye Kurulumuz tarafından yetkili kılınmıştır.

(Sitenin/Apartmanın mevcut banka hesabı kullanılacaksa)

..................................... adresindeki ............. Sitesi / Apartmanı için Kat Malikleri Kurulunca seçilen yönetici “ ÇEVİK YÖNETİM Profesyonel Site Apartman Yönetimi Firması” sahibi şAH İSMAİL YILDIZ münferit olarak Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri uyarınca, ....................... Bankası, ............... şubesi nezdinde Sitemiz / Apartmanımız adına açılmış bulunan.............. no'lu hesapla ilgili olarak, para çekme ve her türlü bankacılık işlemini (internet bankacılığı işlemleri ve bankamatik kartı işlemleri dahil) yürütmeye Kurulumuz tarafından yetkili kılınmıştır.”


 »karar defteri nasıl doldurulur ilköğŸretim, »öğŸretmen nşbet defteri örneğŸi, »uzman erbaşŸ açıktan atanma dilekçesi son örnek,

Yorumlar

Adınız :

E-Mail Adresiniz :

Yorumunuz :

DoğŸal gaz aboneliğŸi çok araca çim karar defteri en başta ne yapilir nazil doldurur yardimci olursaniz sevinirim

Yazan: hamit | Tarih: 2014-09-12 10:01:45


çok arıyorum lütfen sitenin ortak alanlarının elektirik su dogalgaz aboneliğŸi için karar defterine nasıl yazılır ben dogalgaza gittim karar defterine yazmanız gerek dedi yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: erdal | Tarih: 2013-12-27 20:50:05


Benzer Belgeler